PVC MANIA BRENO

PVC nám přináší řadu výhod

Výhody PVC

Atraktivní vzhled a vzájemná kombinovatelnost designů

Nejžádanější hladkou podlahovinou u nás je v současné době měkčené PVC. Není se čemu divit, protože současná vyspělá technologie výroby umožňuje vyrobit naprosto špičkové designy. Stává se velice často, že nepoznáte, že jde pouze o dokonalou imitaci různých druhů prken, parket, bambusu, korku, dlažeb, kamenů, laminátových podlah apod.
Více informací o sortimentu PVC podlahových krytin naleznete na stránkách největšího prodejce v ČR KOBERCE BRENO.

Rozmanitost v šířkách a tloušťkách

PVC se vyrábí v různých šířkách od 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m, 3.5m, 4m a 5m a tloušťkách od 1 do 4 mm. To umožňuje pokládku bez nastavování pásů PVC, jako se dělalo dřív. Naši odborně vyškolení prodavači vždy poradí při výběru potřebné šíře PVC podle plánku místností tak, aby se minimalizoval případný odpad z prořezu.

Tlumí kročejový hluk, dobrý teplotní vjem

PVC je velice příjemné na došlap a například oproti laminátovým plovoucím podlahám je výrazně teplejší a tišší. Minimální kročejový i přenášený hluk přivítají zejména sousedi pod vámi v panelákových bytech. PVC podlahy tlumí zvuk nejvíce za všech typů podlahových krytin, takže váš byt bude příjemně tichý.

Snadná údržba, voděodolnost, vysoká odolnost vůči opotřebení

PVC se velice snadno udržuje a čistí. Stačí běžná údržba pomocí vysavače a mopu a podlaha zůstane hygienicky čistá a beze skvrn. PVC nevadí rozlitá voda a bez problémů si poradí i s haváriemi typu prasklé akvárium či topení, rozbitá pračka apod.

Vhodnost pro podlahové vytápění

PVC po celoplošném přilepení vyhovuje podlahovému vytápění.

Vhodnost pro všechny bytové části

Antialergické prostředí PVC je vhodné pro všechny bytové části – od jídelny nebo dětského pokoje přes kuchyň, chodby, sklepy nebo schody až po vlhké prostory koupelny. Právě pro alergiky se PVC podlaha osvědčila jako vhodná.

Ekonomická výhodnost

V současné době najdeme na trhu širokou škálu PVC cenově dostupných, které jsou určeny pro běžné použití v domácnostech.

PVC
PVC MANIA 2010, Produktové stránky KOBERCE BRENO s.r.o. | Copyright © 2011, Breno | Všechna práva vyhrazena.
Firma Koberce Breno, spol. s r.o. je zapsána v OR u Městského soudu Praha, oddíl C, vložka 54570.